لابیاپلاستی در اهواز – دکتر خبر

لابیاپلاستی در اهواز لابیاپلاستی در اهواز جراحی لابیاپلاستی برای بهبود و زیباسازی ظاهر اندام تناسلی زنانه می باشد.

این یک روش بازسازی لابیا است و روی لب های خارجی و داخلی، چین های پوست اطراف فرج انجام می شود.

دلایل مختلفی برای انتخاب این روش توسط خانم ها وجود دارد که عبارتند از: چرخش واژن در حین دوچرخه سواری.

چرخش واژن در حین مقاربت. خارش شدید در ناحیه واژن. تحریک بیش از حد. شرایط پزشکی خاصی وجود دارد که می تواند باعث ناهنجاری در لابیا شود، مانند آترزی واژن یا انسداد واژن. ضربه یا آسیب به لابیا.

مولرهای عاملی که منجر به ناهنجاری های لوله های فالوپ و رحم می شود. پارگی لب های کوچک در هنگام زایمان.

جراحی تغییر جنسیت لابیاپلاستی در اهواز چگونه انجام می شود؟

جراح و متخصص زنان در اهواز به سادگی بافت اضافی لابیا را برش می دهد تا لب های کوچک در لابیای بزرگ یعنی لب خارجی فرج قرار گیرد.

تکنیک های مورد استفاده برای انجام لابیاپلاستی در اهواز عبارتند از: تکنیک حذف لبه: این روش به سادگی شامل برداشتن بافت اضافی لابیا مینور است.

این ناحیه با بخیه های محلول بخیه می شود. تکنیک برداشتن گوه مرکزی: در این روش گوه بافت از ضخیم ترین قسمت لابیا برداشته می شود تا اندازه آن کاهش یابد. این روش لابیاها را طبیعی تر نگه می دارد.

تکنیک اپیتلیال سازی: در این روش اپیتلیوم با استفاده از چاقوی جراحی بریده می شود. بافت اضافی را از بین می برد و ماهیت حساس و اروژنی لابیاها را حفظ می کند.

روش لابیاپلاستی در اهواز چین های طبیعی پوست لب را حفظ می کند. این باعث می شود لابیا طبیعی تر به نظر برسد. لابیاپلاستی در اهواز با استفاده از لیزر: در این روش از لیزر برای برش لابیا مینور استفاده می شود.

لیزر خطر کیست های اپیدرموئید را کاهش می دهد.

لابیاپلاستی در اهواز با استفاده از لیزر با بی حسی موضعی قابل انجام است. گاهی اوقات بیهوشی عمومی را می توان بسته به ترجیح بیمار یا هر شرایط پزشکی انجام داد.

لابیاپلاستی در اهواز با استفاده از لیزر بسیار سریع و بدون عارضه انجام می شود.

پس از انجام لیزر لابیاپلاستی در اهواز، بیمار مقداری درد را تجربه می کند، اما در همان روز اجازه بازگشت به خانه را دارد.

پزشک و جراح نحوه تمیز کردن ناحیه و مصرف آنتی بیوتیک های موضعی را به افراد آموزش می دهند. او همچنین برای کاهش درد در روزهای اول مسکن تجویز می کند.

به خانمی که در اهواز لابیاپلاستی انجام داده است توصیه می شود یک هفته از محل کار خود مرخصی داشته باشد و شلوار گشاد و راحت بپوشد. بعد از لابیاپلاستی در اهواز فرد باید از مینی پد برای جذب خونریزی های جزئی استفاده کند. استفاده از تامپون در اولین دوره بعد از عمل محدود است.

رابطه جنسی نیز به مدت یک ماه ممنوع است.

فرد می تواند در عرض یک ماه به فعالیت های عادی خود بازگردد. خانم هایی که قصد انجام لابیاپلاستی در اهواز را دارند می توانند به راحتی به سایت دکتر ساره زرع پیما مراجعه کنند. لابیاپلاستی در اهواز خطرات و عوارض لابیاپلاستی در اهواز چیست؟

خطرات مربوط به لابیاپلاستی در اهواز به شرح زیر است: اسکار دائمی. زخم های تاخیری عفونت واژن. خون ریزی. پوشش داخلی لابیا مینور را به سمت بیرون بچرخانید. تحریک در ناحیه تناسلی. هماتوم نوروما. آسیب عصبی که ممکن است باعث افزایش یا کاهش حساسیت دستگاه تناسلی شود. لابیاپلاستی یا جراحی ترمیمی لابیا 95 درصد رضایت بخش بوده و در بهبود ظاهر لابیا و مشکلات مربوط به آن بسیار موثر است. چه افرادی مجاز به انجام لابیاپلاستی نیستند؟

زنان مبتلا به بیماری های موجود یا فعال زنان، مانند تومورهای بدخیم، نباید لابیاپلاستی انجام دهند. زنانی که سیگار می کشند و قصد ترک سیگار را ندارند نباید این کار را انجام دهند. زیرا بهبودی پس از عمل لابیاپلاستی برای این افراد بسیار سخت است.

بسیاری از پزشکان تمایلی به انجام لابیاپلاستی ندارند.

مگر اینکه لابیاپلاستی واقعاً از نظر پزشکی ضروری باشد. زیرا جراحی همیشه با خطرات و عوارض احتمالی همراه است. دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان در اهواز عمل لابیاپلاستی را برای افراد به گونه ای انجام می دهد که ظاهر طبیعی واژن از بین نرود و فقط ظاهر لابیاها زیباتر شود. لابیا در شکل ها، اندازه ها، طول ها و رنگ های مختلف وجود دارد. همچنین تنوع بالقوه زیادی در لابیا وجود دارد.

بسته به طول لب‌های شما، لابیا مینور در صورت قرار گرفتن در واژن می‌تواند هنگام رابطه جنسی باعث درد شود.

حتی ممکن است هنگام پوشیدن لباس زیر یا مایو، فعالیت بدنی یا حتی پیاده روی و انجام فعالیت های روزانه منظم باعث تحریک یا ناراحتی شوند. از طرف دیگر، روش‌های لابیاپلاستی زیبایی معمولاً به این دلیل انجام می‌شوند که می‌خواهید لابیای کوچک شما خاص به نظر برسد (معمولاً بین لب‌های بزرگ کوتاه‌تر و بلندتر).

بهترین متخصص زنان و زایمان و زیبایی در اهواز تمامی خانم هایی که از نظر سلامتی یا زیبایی قصد انجام لابیاپلاستی در اهواز را دارند می توانند به راحتی به سایت دکتر ساره زرع پیما مراجعه و برای تعیین وقت به شماره لینک شده مراجعه کنند. لابیاپلاستی در اهواز یکی از روش های زیبایی واژن می باشد. اما دلیل اصلی لابیاپلاستی در زنان به دلیل مشکلات پزشکی است.

دیدگاهتان را بنویسید