خرید شیهر خرما و خرید خرما از اراد برندینگ

قیمت شیره خرما عمده

قیمت شیره خرما عمده بستگی به شرایط تولید و هزینه های آن دارد.

منظور این است که شیره خرما به صورت سنتی تولید شده است یا به صورت صنعتی، البته از نظر قیمت نوع سنتی 2 برابر شیره خرما صنعتی است وهمچنین نوع خرمایی که شیره از آن گرفته می شود هم در قیمت آن تاثیر گذار است، مثلا شیره ای که از خرمای زاهدی گرفته می شود گرانتر از شیره ای است که از خرمای مزافتی بدست می آید و همچنین بسته به میزان غلظت و یکدست بودن شیره دارد و همینطور طعم آن که نباید ترش مزه باشد و یا اینکه زیاد سفت باشد.

در کارخانجات تولید شیره برای رعایت موارد بهداشتی ابتدا خرماها را خوب شستشو می دهند سپس آنها را هسته گیری می کنند و  بعد از آن خرما ها وارد فرایند تولید شیره به صورت صنعتی می شوند.

خرید خرما و خرید شیره خرما شیره های صنعتی را می توان با غلظتهای مختلفی که مد نظر مشتری است تولید کرد.

همه این موارد باعث می شود تا قیمت تمام شده این محصول بدست بیاید و همچنین از نظر بسته بندی یا فله بودن هم بر قیمت آن  تاثیر گذار است. همه این مطالب باعث می شود تا در انتخاب نوع شیره خرما و همجنین برند مربوطه دقت بیشتری انجام داد تا محصول بهتر و با کیفیت بالاتری بدست آورید.

قیمت شیره خرما

قیمت هر کیلو شیره خرما در بازار، به برند تولید کننده شیره خرما، حجم خرید شیره ، کیفیت محصول و نوع خرید شیره خرما بستگی دارد،  با در نظر گرفتن این موارد قیمت نهایی محصول تعیین می گردد.همچنین نوع شیره خرما هم در تعیین قیمت آن بسیار تاثیر گذار است.

زیرا تا حدود زیادی طعم شیره خرما سنتی و صنعتی متفاوت میباشد.

در واقع طعم و طبع شیره خرما سنتی بهتر و لذیذ تر از نمونه صنعتی آن است و کسانی که به صورت کم می خواهند خرید کنند ویا استفاده خانگی دارند از این نوع شیره خریداری می کنند.تقریبا تمامی تولیدکنندگان محصول تولیدی خود را به صورت عمده عرضه می کنند زیرا در این صورت است که سودی که مد نظرشان  است را می توانند کسب کنند، خصوصا آن تولید کننده یک شرکت صنعتی باشد، و در بین تولید کنندگان این تولید کنندگان سنتی هستند که گاهی محصول خود را به صورت جزئی نیز به فروش می رسانند.

 

شیره خرما قیمت روز

شیره خرما قیمت روز چه از نوع مصرف داخلی باشد وچه صادراتی تحت تاثیر عوامل بیرونی و درونی زیادی قرار می گیرد، برخی از این عوامل که منجر به قیمت های متفاوتی می شوند به این صورت هستند: قیمت مواد اولیه، هزینه های نیروی کار و مکانهزینه های حمل و نقل و هزینه های دیگر و همینطور برخی عوامل بیرونی مانند نوسانات بازار، تورم ها و در رابطه با تحریم ها نوسانات نرخ ارز نیز بر قیمت های روز محصول تاثیر گذار است.از آنجایی که قیمت ها روزانه متغیر هستند و برند با برند متفاوت است نمی توان یک قیمت واحد تهیه کرد برای دانستن قیمت روزانه انواع صادراتی محصول شیره خرما طبیعی، بهترین راه تهیه لیست قیمت با توجه به تغییرات است، برای اینکار می توانید به صورت حضوری به شرکت های صادراتی بازرگانی و پخش این محصول مراجعه و از قیمت انواع آن مطلع شوید ویا از طریق دیدن سایت های اینترنتی قیمتهای مختلف انواع برند را تهیه کنید و در آخر قیمت ها را مقایسه و اقدام به خرید نمایید. 

شیره خرما عمده

امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از ارزش غذایی شیره خرما مطلع نباشد، یک شیره خرما ارگانیک سرشار از آهن، کلسیم، فسفر، پتاسیم، مس و منگنز است و بسیاری از ویتامین ها را دارا است. مصرف شیره خرما به همه افراد توصیه می شود.

در اکثر مناطق ایران از آن به عنوان شیرین کننده نان و حلوا و مانند مربا در سفره صبحانه قرار می گیرد. و همینطور در کشور های دیگر در صنعت شیرینی پزی استفاده می شود. همچنین شیره خرما با ارده کنجد در فصلهای سرد سال باعث جلوگیری از سرمای بدن و ضعیف شدن بدن می شود و بدلیل طبع گرمی که دارند توان قوه بدن را افزایش می دهند.

فروش این ماده غذایی به صورت عمده تقریبا در همه جای ایران انجام می گیرد، اما خرید و فروش عمده  این محصول در سایتهای اینترنتی طرفداران بیشتری دارد.

زیرا زمانی که شخصی به دنبال خرید عمده شیره خرما است به فکر سود بیشتر و ضرر کمتر میباشد. یک نوع خرید عمده شیره خرما برای بازار صادراتی است و کسانی که به دنبال خرید عمده هستند و  مقاصد صادراتی دارند و  می خواهند ارسال کنند به همین خاطر کیفیت شیره خرما برایشان خیلی مهم است.

و اینکه هم به صورت بشکه های بسیت لیتری و فله و یا اینکه به دلیل آشنا بودن با بازار صادراتی و قیمت پایین بسته بندی خریدار ترجیح می دهد در کشور بسته بندی و صادرات انجام شود.

شیره خرما فله

تولید کنندگان متعددی مشغول به تولید شیره خرما به صورت فله یا بسته بندی می باشند، برای خرید شیره خرما یا خرما شاهانی جهرم با قیمت مناسب به صورت مستقیم از کارخانه یا نمایندگی های پخش می توانید اقدام کنید. امروزه مراکز فروش اینترنتی برای رفاح خرید شیره خرما فله فعالیت می کنند و تجار از طریق اینترنتدرخواست خرید می دهند.

می شود به صورت مستقیم و توسط فضای مجازی خرید را انجام داد و ارسال بار هم برای مشتری انجام می شود. اما چنانچه خریدار با ساختار شیره خرما خوب مطلع نباشد ممکن است شیره ی نامرغوب را بجای موع مرغوب درجه یک به او بدهند.

بنابر این خرید مستقیم از تولیدی و یا نماینده های شناخته شده  باعث می شود محصول باکیفیت بهتر به دست مشتری برسد. باکمی جستجو دراینترنت و فضای مجازی فروشندگان برتر شیره خرما را می توان پیدا کرد و با آنها تماس بر قرار کرد.در حال حاضر فروشنده های اینترنتی بهترین و کم هزینه ترین راه برای ثبت سفارش عمده شیره خرما هستند زیرا این فروشنده ها با حذف واسطه ها و هزینه های اضافی برای پیدا کردن تولید کنندگان معتبر، محصول را با نازلترین قیمت به دست مشتری می رسانند، شرکت ما با سابقه چند ساله در تولید و پخش انواع شیره خرما توان این را دارد به صورت رایگان برای خرید انواع شیره خرما و همچنین ارسال بارهای صادراتی و کیفیت های آن مشاوره رایگان در اختیارتان قرار دهد تا از هزینه های اضافی برای شما جلو گیری شود.

منبع: آراد برنیدنگ

دیدگاهتان را بنویسید